Vitajte v pocite pokoja a možností....

Poznáš to, keď si tak unavený a vystresovaný, a nič už nejde tak, ako by si si predstavoval? Veci zaberajú veľa námahy, imunita je slabá, a to znova a znova? Cítiš sa v živote, akoby si nemal na výber?

Nie si v tom sama/ sám.

Máš hlavu plnú myšlienok, pociťuješ emócie, alebo totálnu vyčerpanosť?

Veľmi dobre to poznám...

Pravda je taká, že sa to dá zmeniť! Áno, dá sa.... A to už len tým, že si to tak želáš! ÁNO, Tvoja VOĽBA to mať inak je základ!
Dôveruj mi....

Nie sú na to ani potrebné nekonečné terapie, kopec peňazí, alebo hodín stravených rozprávaním sa o niečom, keď ani nevieme, kde je problém...

Tak kde vlastne začať? 

Aj vy zažívate?

❌ Problémy na psychickej, emočnej úrovni?
❌ Príliš veľa stresu?
❌ Prebytočné myšlienky?
❌ Momenty depresie alebo úzkosti?
❌ Problémy sústrediť sa?
❌ Opakujú sa vám v živote nežiadúce situácie?
❌ Problémy tvoriť si harmonické vzťahy?

NIE SI V TOM SAMA/ SÁM!

Vitaj vo svete modernej ženy, muža, teenagera. Moderná doba je skvelá, prináša mnoho benefitov, ale rovnako aj výziev!
Sme v tom spolu!

Aj Ty sa pýtaš každý deň, čo je to, čo by som mal/a robiť? 

Ako na ten život, aby to bolo všetko o čosi ľahšie a radostnejšie?  

Aké by to bolo nájsť nástroj
na:

✅ stres
✅ úzkosť
✅ relaxáciu
✅ lepší spánok
✅ lepšie zdravie
✅ lepšie vzťahy
✅ viac sebalásky
✅ energie & motivácie?

Predstav si, že by si vedel/a poznať seba, nielen na základe toho, čo sa Ti na sebe páči alebo nepáči, či na základe toho čo je s Tebou “správne” alebo “nesprávne”?

Vedel/a si, že Access Bars sú skúmané?

V roku 2015 uskutočnil popredný neurovedec Dr. Jeffrey Fannin výskum, kde skúmal neurologické účinky Access Bars na 60 účastníkoch.

Meraním mozgových vĺn u ľudí pred a po sedení Bars tento výskum odhalil 85% zvýšenie koherencie mozgu. Zistil, že Access Bars má pozitívne neurologické účinky podobné tým, ktoré majú skúsení meditujúci, a tieto výsledky prináša okamžite.

Dr. Terrie Hope, PhD. DNM uskutočnila vedecký výskum účinkov Access Bars® na úzkosť a depresiu, publikovaný v časopise Journal of Energy Psychology v roku 2017.

Niektoré výsledky tejto výskumnej štúdie ukázali:
• Závažnosť symptómov úzkosti sa znížila v priemere o 84,7%
• Závažnosť symptómov depresie sa znížila v priemere o 82.7%
• Všetci účastníci preukázali zvýšenie koherencie mozgu (koherencia umožňuje mozgu, aby pracoval rýchlejšie a presnejšie.)
Dr. Hope tiež zaznamenal u účastníkov, ktorí pred 90-minútovým sedením popisovali v minulosti pocit zlyhania, sebakritickosť, stratu potešenia a pod., že všetci udali, že 100% týchto príznakov bolo po sedení vyriešených.

Review of Access Bars® by Neuroscientist Dr. Jeffrey L. Fannin : 

Pozrite si video

Access Bars Bratislava

Obrázok s 32 bodmi, kde sa ukladajú naše myšlienky, emócie a presvedčenia z rôznych oblastí nášho života.

PREČO PRÁVE ACCESS BARS?

Pri dotyku Access Bars bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja našich myšlienok a emócií. Počas prúdenia dochádza k harmonizácii a hĺbkovému uvoľneniu našej mysle, eliminácii vzorcov správania, a prirodzenému ozdravovaniu. Ako výsledok sa stávame v živote prítomnejší, radostnejší a minulosť sa už nepremieta do našej budúcnosti tak, ako predtým.

Kto sme my?

Už skoro 7 rokov v Bratislave a po celom Slovensku školíme, preškolujeme a certifikujeme nových Access Bars praktikov a facilitátorov. Sme radi, že sa naša komunita rozrastá a tešíme sa z každého, kto sa k nám pridá, pri vytvárani tohto sveta, ešte vedomejším miestom pre všetkých. Sme hrdým partnerom Access Consciousness pri oficiálnych písomných prekladoch Access manuálov, príručiek, kníh a webových stránok z angličtiny do slovenčiny. 

Fotky účastníkov priamo z našich kurzov a tejto novej metódy na Slovensku, ktorých bolo za 4 roky viac ako...

0
Spokojných absolventov

Čo na to povedali?

Na kurze som sa cítila veľmi príjemne, uvoľnene. Celé to bolo naozaj veľmi zaujímavé, získala som úplne nový pohľad na fungovanie ľudskej psychiky. Je úžasné, že existuje terapia, ktorá takto mení život k lepšiemu.
Bibiana Šalingová Buchelová
Ďakujem úžasnej trpezlivej milej lektorke Terezke, za odovzdanie tejto úžasnej techniky pre odblokovanie starých presvedčení, vzorcov, uhlov pohladu🙏🕊️💫 Veľmi rýchle, účinne a silné čistenie... Už od prvého sedenia alebo skôr ležania🙃🥰💆‍♀️
Andrea Hlavatá
Môžem odporučiť😉, Terezka je skvelá, zábavná, pohodová facilitátorka kurzu🙂. Brighter Life Center je veľmi príjemné prostredie, mala som taký krásny deň pre seba, veľa som sa toho naučila a môžem pomáhať ďalej 😊❤️
Janka Tešková
Odporúčam všetkými desiatimi, Terezka je úžasná lektorka a láskava osôbka, ktorá vás prevedie kurzom a celkovo pohľadom na "realitu" s obrovskou ľahkosťou 👍 Kurz Access Bars je výborný, ale čo je dôležitejšie, čerpám z poznania každý nový deň a je to krásna cesta🙏 Ďakujem za túto príležitosť a možnosť zdielania. Stačí si to dovoliť 😊 Čo je tu ešte možné? 😉
Nika Mičunková

Ako prebieha Access Bars® kurz?

Aby si sa stal/a úspešným praktikom Access Bars®, počas kurzu budeš mať možnosť absolvovať dve sedenia v úlohe klienta a dve sedenia v úlohe praktika.

Na kurze Access Bars® dostaneš podrobný manuál, mapu bodov Access Bars, a po kurze audio nahrávku kurzu a a oficiálny certifikát praktika Access Bars®.

Pre koho je kurz vhodný?

Access Bars® je relaxačný a vyživujúci proces, ktorý pomohol tisícom ľudí zmeniť mnoho aspektov ich života, vrátane stresu, úzkosti, depresie, traumy, zdravia, spánku, oblasti peňazí alebo vzťahov....

Niektorí praktici realizujú techniku “Access Bars®” len pre svojich priateľov a rodinu či pre vlastné potešenie a radosť.
Pre iných je to pridaná hodnota pre ich začínajúci, alebo už existujúci biznis.
Rozšírte si vaše služby o novú metódu napríklad:

  • V rodine a pre kamarátov
  • Vo vašej terapeutickej alebo masérskej praxi
  • V relaxačných centrách
  • V kozmetických salónoch
  • V zdravotníckych zariadeniach

Kto vás kurzom prevedie?
Certifikovaná facilitátorka Access Bars, s medzinárodnými skúsenosťami.

CFMW Terezka Makovcová

Ja som žila viac ako 13 rokov v zahraničí, kde som sa venovala hotelovému manažmentu. Moja vášeň bola už skorého veku oblasť osobného sebarozvoja, meditácií a jogy. Už od roka 2010 pravideľne cestujem do Indie a v roku 2017 som sa stala učiteľkou meditácie Heartfulness. Metódu Access Consciousness som začala praktizovať pred viac ako 6 rokmi, keď som sa vrátila na Slovensko odovzdávať svoje skúsenosti a v Bratislave sme založili naše centrum Brighter Life. Teší ma meniť životy stovkám ľudí, ktorých som mala za náš čas tu už osobne stretnúť a tešíme sa aj na Teba.

PRAKTICKÉ INFO...

Vidíme sa:
Nedeľa
1.10.2023, NAPLNENÉ!
Nedeľa 15.10.2023
Nedeľa 12.11.2023 

Kde?
V Brighter Life Center SK
Hurbanovo nám. 5, Bratislava
Kontakt: info@brighterlife.sk 
+421 948 944 784

Cena kurzu? 300€ (regulovaná cena) 
Do 15 r. v sprievode dospelého je kurz ZDARMA
Mládež (16 – 17r) má kurz za 1/2 cenu

Ďalšie plánované kurzy Access Bars®?

Radi by ste kurz Access Bars® v inom termíne?
Napíšte nám.

Radi by ste prišli na individuálne sedenie Access Bars®?
Kliknite tu.

Aké možnosti ponúkame po kurze?

Pravidelná podpora & stretnutia

Každý mesiac organizujeme pravidelné stretnutia a výmenu sedení praktikov.

Výmeny sú skvelá a zábavna cesta pre výmenu informácií, skúseností a prijímania.

Často zabúdame práve na seba.

Access Bars Kurz

Kde nás nájdete?

Nachádzame sa priamo v centre mesta, ľahko sa k nám dostanete mestskou hromadnou dopravou. Niekoľko električiek a autobusov jazdí až do neskorých večerných hodín.

Zastávky autobusov / električiek:
Kapucínska / Zochova / Poštová / Námestie SNP / Kamenné námestie
(Sme vzdialení max. 5 min. chôdze.)

Autom:
Dá sa parkovať na ulici SNP (pod budovou divadla Astorka), ďalej Pilárikova ulica, Zochova ulica. Naša budova sa nachádza medzi Michalskou bránou a Poštou 1. Dvere do budovy sú hneď vedľa bistra s pizzou.