Vitajte v pocite pokoja a možností....

Poznáme to všetci - dni, keď sme unavení, a veci idú ťažko, napriek tomu, akokoľvek sa snažíme. Cítime sa, akoby sme nemali na výber, ale chcem Ti pripomenúť, že v tom nie si sama/sám.

Ak máš hlavu plnú zmiešaných myšlienok a pocitov, alebo sa cítiš úplne vyčerpaná/ý,
existuje možnosť to zmeniť. Ako? Jednoducho tým, že si to vyberieš!


Tvoja voľba mať to inak je skvelým základom.

Dôveruj procesu a uvedom si, že nie sú potrebné nekonečné terapie, veľké sumy peňazí alebo hodiny strávené hovorením o veciach, ktorých príčinu ani nevieme nájsť.

Kde teda začať?
Začni u svojej voľby. Ak chceš pozitívne zmeny, môžeš začať práve teraz. Otvor sa možnostiam a ver, že existuje cesta von z tohto stavu. Nie si v tom sám/sama.

Aj Ty zažívaš?

❌ Problémy na psychickej, emočnej úrovni?
❌ Príliš veľa stresu?
❌ Prebytočné myšlienky?
❌ Momenty depresie alebo úzkosti?
❌ Problémy sústrediť sa?
❌ Opakujú sa vám v živote nežiadúce situácie?
❌ Problémy tvoriť si harmonické vzťahy?

NIE SI V TOM SAMA/ SÁM!

Vitaj vo svete modernej ženy, muža, teenagera.
V dnešnej dobe, ktorá nám prináša mnoho výhod, čelíme aj mnohým výzvam. A práve v týchto momentoch je dobré si uvedomiť, že v tom nie si sama či sám!

Každý deň sa vynárajú otázky: Čo by som mal/a robiť? Ako sa v tejto hektickej dobe zorientovať, aby sme mohli žiť ľahko a v radosti?

Veríme, že spoločne môžeme objaviť cesty k jednoduchšiemu a radostnejšiemu životu. Nie sme tu len pre seba, sme tu pre seba navzájom.

Aké by to bolo nájsť nástroj
na:

✅ stres
✅ úzkosť
✅ relaxáciu
✅ lepší spánok
✅ lepšie zdravie
✅ lepšie vzťahy
✅ viac sebalásky
✅ energie & motivácie?

"Predstav si, že by si mohol/mohla spoznať samého/samu seba na úplne inom úrovni než len na základe toho, čo sa ti páči alebo nepáči, čo považuješ za správne alebo nesprávne. Čo keby existovala možnosť objavovať hĺbky tvojej osobnosti, ktoré idú nad rámec povrchných preferencií?"

Vedel/a si, že Access Bars sú skúmané?

"V roku 2015 uskutočnil popredný neurovedec Dr. Jeffrey Fannin výskum, kde študoval neurologické účinky metódy Access Bars na 60 účastníkoch. Meraním mozgových vĺn pred a po sedení Access Bars odhalil 85% zvýšenie koherencie mozgu. (koherencia umožňuje mozgu, aby pracoval rýchlejšie a presnejšie.)
Výskum naznačuje, že Access Bars má pozitívne neurologické účinky podobné tým, ktoré majú skúsení meditujúci, pričom tieto výsledky sa prejavujú ihneď.

Ďalší významný výskum uskutočnila Dr. Terrie Hope, PhD. DNM, ktorý sa zameriaval na účinky Access Bars na úzkosť a depresiu. Táto štúdia bola publikovaná v časopise Journal of Energy Psychology v roku 2017. Získané výsledky sú pôsobivé:

Závažnosť symptómov úzkosti sa znížila v priemere o 84,7%.
Závažnosť symptómov depresie sa znížila v priemere o 82,7%.
Všetci účastníci preukázali zvýšenie koherencie mozgu, čo mozgu umožňuje pracovať rýchlejšie a presnejšie.
Dr. Hope zaznamenal aj pozoruhodný posun v pociťovaní účastníkov, ktorí pred sedením prejavovali pocity zlyhania, sebakritickosti a straty potešenia. Po 90-minútovom sedení všetci účastníci uviedli, že 100% týchto príznakov bolo vyriešených.

Review of Access Bars® by Neuroscientist Dr. Jeffrey L. Fannin: Pozri si video

Access Bars Bratislava

Obrázok s 32 bodmi, kde sa ukladajú naše myšlienky, emócie a presvedčenia z rôznych oblastí nášho života.

PREČO PRÁVE ACCESS BARS®?

Vďaka metóde Access Bars® dochádza pri dotyku k uvoľneniu elektromagnetického náboja, ktorý drží naše myšlienky a presvedčenia. Tento proces harmonizuje a hĺbkovo uvoľňuje našu myseľ, odstraňuje vzorce správania a podporuje prirodzené ozdravovanie.
V dôsledku toho sa stávame prítomnejšími a radostnejšími v živote. Minulosť už nemá vplyv na našu budúcnosť, ako predtým. Access Bars® ponúka transformačný zážitok, ktorý nám umožňuje oslobodiť sa od energetických blokád a dosiahnuť vyššiu úroveň vedomia a vyváženosti.

Kto sme my?

"Už takmer 8 rokov školíme a certifikujeme nových Access Bars praktikov a facilitátorov v Bratislave a po celom Slovensku. S radosťou sledujeme, ako sa naša komunita rozrastá, a tešíme sa z každého, kto sa k nám pridá. Spoločne tvoríme svet, ktorý je ešte vedomejším a priateľskejším miestom pre všetkých.

S hrdosťou spolupracujeme s Access Consciousness ako oficiálny partner pri písomných prekladoch Access manuálov, príručiek, kníh a webových stránok z angličtiny do slovenčiny. Týmto spôsobom umožňujeme ľuďom vo svojom jazyku získať prístup k nástrojom, ktoré Access Consciousness ponúka.

Ak hľadáte cestu k väčšiemu povedomiu a prepojeniu sa s komunitou, tešíme sa na vás a na spoločné tvorenie pozitívnych zmien vo vašom živote a životoch ďalších."

Fotky účastníkov priamo z našich kurzov a tejto novej metódy na Slovensku, ktorých bolo za 4 roky viac ako...

0
Spokojných absolventov

Čo na to hovoria naši účastníci?

Na kurze som sa cítila veľmi príjemne, uvoľnene. Celé to bolo naozaj veľmi zaujímavé, získala som úplne nový pohľad na fungovanie ľudskej psychiky. Je úžasné, že existuje terapia, ktorá takto mení život k lepšiemu.
Bibiana Šalingová Buchelová
Ďakujem úžasnej trpezlivej milej lektorke Terezke, za odovzdanie tejto úžasnej techniky pre odblokovanie starých presvedčení, vzorcov, uhlov pohladu🙏🕊️💫 Veľmi rýchle, účinne a silné čistenie... Už od prvého sedenia alebo skôr ležania🙃🥰💆‍♀️
Andrea Hlavatá
Môžem odporučiť😉, Terezka je skvelá, zábavná, pohodová facilitátorka kurzu🙂. Brighter Life Center je veľmi príjemné prostredie, mala som taký krásny deň pre seba, veľa som sa toho naučila a môžem pomáhať ďalej 😊❤️
Janka Tešková
Odporúčam všetkými desiatimi, Terezka je úžasná lektorka a láskava osôbka, ktorá vás prevedie kurzom a celkovo pohľadom na "realitu" s obrovskou ľahkosťou 👍 Kurz Access Bars je výborný, ale čo je dôležitejšie, čerpám z poznania každý nový deň a je to krásna cesta🙏 Ďakujem za túto príležitosť a možnosť zdielania. Stačí si to dovoliť 😊 Čo je tu ešte možné? 😉
Nika Mičunková

Ako prebieha Access Bars® kurz?

"Ak túžiš stať sa úspešným praktikom Access Bars®, náš kurz ti poskytne jedinečnú príležitosť. Počas školenia budeš mať štyri príležitosti prehlbovať svoje schopnosti - dve sedenia v úlohe klienta a dve sedenia v úlohe praktika.

V rámci kurzu Access Bars® získaš detailný manuál, mapu bodov Access Bars a po skončení kurzu budeš mať prístup k audio nahrávke, ktorá ti pomôže udržať a posilniť tvoje nové získané znalosti. Navyše dostaneš oficiálny certifikát praktika Access Bars®, ktorý potvrdí tvoje schopnosti a kvalifikáciu v tejto úžasnej metóde.

Veríme, že táto príprava ti umožní rozvinúť svoj potenciál ako praktik Access Bars® a prispieť k väčšej pohode ľudí, s ktorými budeš pracovať."

Pre koho je kurz vhodný?

"Access Bars® predstavuje relaxačný a obohacujúci proces, ktorý výrazne pozitívne ovplyvnil tisíce ľudí v rôznych oblastiach ich života. Pomáha zmierniť stres, úzkosť, depresiu, traumu, zlepšuje zdravie, spánok a prispieva k harmonickým vzťahom či finančnej pohode.

Nemusíš byť profesionálom, aby si mohol/a využívať túto účinnú metódu. Niektorí praktici ju využívajú len pre svojich priateľov, rodinu alebo pre vlastné potešenie a radosť. Pre iných je však pridanou hodnotou pre ich začínajúci alebo existujúci biznis.

Rozšír svoje služby a ponuku o túto inovatívnu metódu, čím prinesieš nový prístup k pohode svojim klientom. Access Bars® môže byť ceneným doplnkom pre tých, ktorí už ponúkajú rôzne wellness a osobnostné služby, ale aj pre tých, ktorí hľadajú nový spôsob, ako pridať hodnotu svojej práci:

  • Pre rodinu alebo blízkych
  • V terapeutickej praxi
  • V masérskej praxi
  • V relaxačných alebo joga centrách
  • V kozmetických salónoch
  • V zdravotníckych zariadeniach
Kurzom Ťa prevedie cert. facilitátorka Access Bars.  
Jej odbornosťou a bohatými skúsenosťami si môžeš byť istý/á, že kurz je vedený profesionálne, s osobným prístupom k Tvojmu rozvoju a porozumeniu techniky Access Bars.

CFMW Terezka Makovcová

Terezka je nielen uznávanou učiteľkou meditácie Heartfulness, ale tiež Slovenskou ambasádorkou - Access Bars v biznise a na školách. Jej angažovanosť nekončí tu - je tiež dôležitou súčasťou prekladateľského tímu pre Access Consciousness, čo ju vedie k šíreniu transformačných princípov a nástrojov v širšom spektre komunít a prostredí.

Metódu Access Bars začala praktizovať pred viac ako 8 rokmi, keď sa vrátila na Slovensko a stala sa súčasťou zakladania centra Brighter Life v Bratislave.

Terezku teší meniť životy stovkám ľudí, ktorých stretáva, a teší sa na možnosť podeliť sa aj o svoje skúsenosti aj s Tebou. Ak hľadáš transformáciu a posun vo svojom živote, si v správnych rukách.

PRAKTICKÉ INFO...

Najbližší kurz sa uskutoční
v nedeľu -
25.08.2024 
V Brighter Life Center SK
Hurbanovo nám. 5, Bratislava
Kontakt: info@brighterlife.sk
+421 948 944 784

Regulovaná cena kurzu je 300€
Do 15 r. je kurz v sprievode dospelého bezplatný
Mládež (16 – 17 r.) má kurz za 1/2 cenu


Ďalšie plánované kurzy Access Bars®?

Rád/a by si kurz Access Bars® v inom termíne?
Napíš nám.

Mali by ste záujem o individuálne sedenie Access Bars®, napíšte nám tu.

 

Pravidelná podpora & stretnutia po kurze

Pravidelne organizujeme stretnutia a výmeny sedení praktikov každý mesiac. Tieto udalosti predstavujú skvelú a zábavnú cestu pre výmenu informácií, skúseností a vzájomného podporovania.

V každodennom zhone často zabúdame na seba a na vlastné potreby. Naše stretnutia sú priestorom, kde môžeš zastaviť čas, venovať sa sebe a vychutnať si momenty pokoja. Sme presvedčení, že tieto výmeny prinesú nielen obohatenie do tvojej praxe, ale tiež Ti pomôžu nájsť nové inšpirácie a posilniť spojenie s komunitou praktikov Access Bars®."

Access Bars Kurz

Kde nás nájdeš?

Nachádzame sa priamo v centre mesta, a ľahko sa k nám dostaneš mestskou hromadnou dopravou. Niekoľko liniek električiek a autobusov premáva až do neskorých večerných hodín.

Zastávky autobusov / električiek:
Kapucínska / Zochova / Poštová / Námestie SNP / Kamenné námestie
(Sme vzdialení 3 - 5 min. pešo)
Z hlavnej železničnej stanice sú to len 4 zastávky
električkou č. 1 na Poštová Martinus

Parkovanie počas týždňa na ulici: 
Spojná, Banskobystrická - 1.50€/ hod. / cca 7 min. chôdze od nás
Pilárikova, Zochova, Svoradova - 2.00€/ hod. / cca 5 min. chôdze od nás
(Poplatky spravuje PAAS, je potrebné stiahnuť si do telefónu aplikáciu https://parkdots.com) 

Cez víkend na ulici:
Spojná & Banskobystrická (ZADARMO) /cca 7 min. chôdze od nás

Parkovanie v krytom/ podzemnom parkovisku:
NAJBLIŽŠIE k nám cca 1 min. chôdze: (Uršulínska ulica)  
3.80€/ alebo s aplikáciou 2.90€/ hodina
https://www.bestinparking.com/sk/sk/garage/garaz-centrum

Naša budova sa nachádza nad Poštou 1 (SNP). Dvere do budovy sú hneď vedľa bistra s pizzou.