Terapie dotykom Access Consciousness, Access Bars® & Access Body procesy.

Poznáte to, keď ste unavený, tak vystresovaný, že už nič nejde, tak ako by "malo"? Veci stoja viac námahy, začína sa nejaká choroba, imunita, odolnosť je taká slabá, a znova a znova....? Cítite sa, akoby ste nemali na výber robiť veci inak.... Veľmi dobre to poznám...

Hlava je preplnená, emócie sú zmiešané, a v tele, v živote sú samé turbulencie a pocit, že to každú chvíľu praskne.... 

Pravda je taká, že sa to dá zmeniť! Áno, dá sa.... A to už len tým, že chcete! ÁNO, vaša voľba to mať inak je základ!
Verte mi....

Nie sú na to ani potrebné nekonečné terapie, kopec peňazí, a hodín stravených rozprávaním sa o niečom, keď ani nevieme, že je to presne to, čo sa vám deje...

Kde vlastne začať....? 

Access Consciousness®

Je to unikátna metóda, ktorá sa skladá sa z jednoduchých techník, nástrojov a procesov, ktoré vám umožňujú zmeniť čokoľvek v živote, čo sa snažíte zmeniť a vytvoriť všetko, po čom túžite, s úplnou ľahkosťou. Jedinečným spôsobom, ktorý funguje práve pre vás.

Hlavným zmyslom Access Consciousness® je PODPORIŤ ĽUDÍ, ABY VEDELI, ŽE VEDIA!
Učí nás rozpoznať naše vedomie a nasledovať ho s ľahkosťou, aby sme mohli vystúpiť z toho autopilota, v ktorom fungujeme. Vystúpiť z obmedzení, pochybností, strachu, aby sme sa mohli stať tými, kými chceme a žiť život, o ktorom vieme, že je možný.

Vyberte si z našej ponuky individuálnych sedení...

Access
Bars®

Ste v živote nespokojný a neviete sa pohnúť z miesta?

 

Access Bars® je jemná technika dotyku, ktorá uvoľňuje myseľ a telo. Barsy32 bodov na hlave, v ktorých sú uskladnené všetky naše myšlienky, emócie a postoje.

Telesné procesy

Vyskúšali ste už rôzne metódy a stále vás niečo trápi?

Procesy, ktoré môžu telu uľahčiť zmenu a transformáciu, ako na fyzickej, tak psychickej úrovni.
Ľudia po celom svete hlásia dynamické zmeny v živote, s Access procesmi.

ESSE
nie je masáž

ESSE sezení Radek Malovaný

Bolesti chrbta, lakťov, kolien alebo celého tela?

 

Esse je unikátna metóda založená na uvoľnenie fascií (svalový obal), ktorú používajú fyzioterapeuti a je kombinovaná s energetickou prácou, vďaka ktorej sa liečebný účinok násobí a dostane sa presne tam, kam má.

Symfónia možností

Radi by ste dynamickú zmenu vo vašom živote?

 

Čo ak sme skladateľom svojej reality? 
Čo ak máme schopnosť byť majstrom pre vytvorenie zmeny?

 

 

Ponúkame aj certifikované kurzy Access Consciousness®

1-dňový certifikovaný kurz

Access Bars®

Access Bars® je jemná technika dotyku, ktorá uvoľňuje myseľ a telo. Barsy sú 32 bodov na hlave, v ktorých sú uskladnené všetky naše myšlienky, emócie a postoje.

1-dňový certifikovaný kurz
Access Energetický FaceliftTM

 

Jemný upokojujúci dotyk pôsobiaci na vašu tvár a krk, pracuje s bunkami vášho tela, obnovuje, oživuje a omladzuje celé telo.

3 - hod. certifikované kurzy
Access Telesných procesov

Čo si vyberáte vy a vaše telo? Čo ak ste stelesnením radosti, ľahkosti a hojnosti?
Naše deštruktívne pocity a myšlienky sa ukladajú v našom tele a časom sa prejavia na fyzickej úrovni ako choroba. Psychológovia vedia, že prežité traumy našich predkov, (fyzické aj psychické), sa prenášajú priamo do pamäti našich buniek.

Certifikované kurzy, ktoré sa už uskutočnili a môžu sa opakovať.

Korekcia videnia

Telesný proces, ktorý pomôže s problémami so zrakom, dutinami, alebo dovolí vidieť udalosti a súvislosti o čosi jasnejšie. Je čas vidieť svet a život v jasnejších farbách a obrazoch?

 

Cena: 65 €

Toxické amalgámy

Odstraňovanie energetickej záťaže, únavy tkaniva pri ťažkých kovoch v tele. Toxické látky z prostredia, jedla, vody, dentálnych zákrokov, a pod.

 

Cena: 65 €

Rozprúdenie lymfy a žliaz

Podporí rozprúdenie lymfy, elimináciu nežiadúcich toxínov, fyzického aj emočného charakteru. Dostaví sa jasnoť vo vnímaníväčšia sloboda pre telo. Prispieva pri zdraví sluchu, uší a problémami s nepriechodnými dutinami a zápalmi.

 

Cena: 70 €

Obnova imunitné systému na bunkovej úrovni MTVSS

MTVSS je jedným z najdynamickejších telesných procesov v Access. MTVSS odstraňuje skoro akúkoľvek funkčnú poruchu tela. Môže mať významný vplyv na imunitný systém, obzvlásť keď je prevádzaný na kĺboch

 

Cena: 65 €

Eliminácia a vyhladenie všetkých minulých myšlienok a emócií

Všetky naše myšlienky, pocity a emócie zanechávajú v nás a v našom tele elektrické, magnetické odtlačky, ktoré vytvárajú nové cesty. Tieto cesty sa môžu ukázať, ako limitujúce a ako bariéry pri vytváraní si nášho života, tak ako by sme radi.

 

Cena: 65 €

Kvantové zapletenie pre vytvorenie super života

Super život je celá táto planéta. Všetko sa navzájom ovplyvňuje, je o čom sú kvantové zapletenia. Je to základ pre super život, ktorý siaha za hranice krajiny, tela a ekologického systému....
Čo všetko vieme zmeniť, prepustiť a vytvoriť  za hranice našej reality?

 

Cena: 65 €