Terézia Makovcová

SK | EN

„Od môjho detstva som cítila veľmi hlboký záujem o spiritualitu a vedu. Sú to dve neoddeliteľné veci v živote človeka. Verím vo vedecké poznatky a praktický prístup k životu, ktorý vytvára rovnováhu, ako dve krídla orla.”

Terézia je vysoko skúsená profesionálka v oblasti manažmentu, a zdravotnej starostlivosti. Strávila viac ako 13 rokov svojho života v zahraničí, kde získala cenné skúsenosti v podobe formálneho a praktického charakteru, kombinácia, ktorá ju robí vysokým prínosom pre náš hlavný tím. V roku 2008 začala praktizovať nefyzickú jógu a meditáciu Heartfulness. V snahe o duchovný rozvoj pravidelne cestuje do Indie a počas svojich ciest využíva príležitosti a zúčastňuje sa tréningových programov duchovného výskumu, realizovaných v rôznych centrách, pod systémom Sahaj Marg alebo Natural Path. Nedávno absolvovala školenie, a získala certifikát trénera meditácie Heartfulness v Indii, a o niečo neskôr certifikát facilitátora Brighter Minds programu pre rozvoj detí od 6-15 rokov, tréning, ktorý prebehol v Dánsku v Európe.

Má rada športové aktivity ako lyžovanie, jazdu na bicykli, beh a jógu. Tancovala moderný tanec takmer osem rokov a zúčastnila sa mnohých národných súťaží. V našom Centre Brighter Life je na pozícii manažéra, s hlavným zameraním na hodiny meditácie Heartfulness , program Brighter Minds pre deti od 6- 15 rokov & terapiu Access Consciousness.

Certifikáty:

  • Certifikovaná trénerka meditácie Heartfulness
  • Certifikovaná trénerka programu Brighter Minds pre deti
  • Certifikovaná praktička a facilitátorka Access Consciousness Bars®
  • Certifikovaná zdravotná asistentka (smer – starostlivosť o starších)
  • Certifikovaná špecializovaná odborníčka Power jogy (EU)