Marek Rattaj

SK / ENG

“Pomáham ľudom kvalitnejšie žiť. Motivujem ku zmene, som expert na Dlhovekosť podľa Tao a zdravý životný štýl. Robím individuálne tréningy jogy a Life koučing.”

Marek Rattaj, pracuje s ľuďmi vyše 20 rokov a práca s ľuďmi ho veľmi baví. Špecializuje sa na Life Koučing a individuálne tréningy hlavne pre ženy. Pomáha riešiť dilemy, motivuje ku zmene a je expert na Dlhovekosť. Je empatickým sprievodcom pri hľadaní riešení v ťažkých životných situáciách, partnerských nezhodách, rodinných a finančných problémoch. Pôsobí ako mentálny kouč, konzultant aj v oblastiach osobného a duchovného rozvoja, zdravia a športu. Absolvoval certifikovaný kurz Integratívny koučing, kurz Etika a etiketa, Universal Healing Tao, Hatha Yoga Teacher, intenzívny kurz Terapia cestou s Brandon Bays, Reiki I. II., Niekoľkodňové strania v tme, meditačné a očistné semináre. Okrem toho mám viac ako 15 ročné manažérske skúsenosti, vyjednávanie, obchodné a komunikačné zručnosti.

MASÁŽ

Masáž na dlhovekosť je Marekove unikátne spojenie viacero techník. Taoistickej masáže na správne fungovanie orgánov, klasickej masáže, energetického liečenia dotykom rúk Reiki a mäkkých technik.  Permanentný stres a strach nám skracuje život či si to uvedomuješ alebo nie. Masáž na dlhovekosť ide hlboko do podstaty. Lieči dušu, harmonizuje myseľ a predlžuje život.

TAO JOGA

Tao Joga alebo cvičenia podporujúce dlhovekosť sú ideálne na naštartovanie dňa. Dodajú telu vitalitu, harmonizujú, posilňujú orgány a výrazne detoxikujú. Ide o kombináciu fyzických, dychových a mentálnych cvičení z učenia majstra Mantka Chia (75), ktorého je Marek žiakom. Majster Mantak ich zozbieral z celej Číny od mníchov v starých Šaolínskych chrámoch. Individuálnu hodinu prispôsobuje tvojmu fyzickému aj mentálnemu stavu.

 LIFE COACHING

Koučing je motivačný empatický rozhovor klienta s koučom zameraný na hľadanie riešení a nie na vŕtanie sa v problémoch. Dnešný človek musí spracovať obrovské množstvo informácií, podnetov a emócií. Tým sa často dostáva sa do situácie keď nevidí cestu ďalej, rieši dilemy, partnerské nezhody, strachy, nevidí cieľ alebo zmysel určitých činností alebo možno aj celého života.  Na to je vhodný osobný koučing, ktorý pomôže objaviť vnútornú motiváciu, urobiť poriadok v myšlienkach a nájsť tie najvhodnejšie riešenia aj v ťažkých životných situáciách.

CERTIFIKÁCIE:

  • Integradívny koučing
  • Hatha Yoga Teacher
  • Hatha Yoga for Fitness
  • Universal Healing Tao
  • Reiky I., II.
  • Terapia cestou s Brandon Bays
  • Etika a Etiketa
  • Komunikačné zručnosti a vyjednávanie

Rezervácie na masáže na tel. čísle: 0910 910 520

Email: marek.rattaj@gmail.com, info@brighterlife.sk