Andrea Peniaková

Ako inštruktorka pohybových cvičení pôsobím už viac ako 10 rokov, posledné roky najmä Pilates, Yoga, & Mindfulness Yoga, ktorých benefity pre človeka dnešnej doby vnímam stále výraznejšie.

Práve PILATES CVIČENIE má pre mňa osobitý význam – okrem podpory našej sily, flexibiltiy a koncentrácie, toto cvičenie v sebe prepája dve dôležité kvality: mať pevný stred tela a schopnosť byť vo svojom strede.

Zároveň mám ale rada zmenu a komplexicitu, a preto tiež uznávam zaradenie rôznorodých fyzických a duševných činností do nášho týždenného programu (ak je to možné) – aby sme rozvíjali svoje telo aj myseľ všestranne. Sama tak fungujem: robím pilates, jógu, latino tance, posilku, basket. Rozvíjam sa tiež cez spontánne tance, maľbu a meditáciu. Mojím životným heslom je byť vďačná za to čo mám a zároveň pracovať na tom, čo potrebujem zmeniť a zlepšiť.

Aktuálne vediem v Brighter Life Center svoje hodiny formou skupinových uzavretých kurzov, a formou súkromných lekcií. Pre viac info môžete kontaktovať centrum alebo mňa na yes2pilates@gmail.com.