ENG

Monika Mišiková

Terapeut metódy CESTA, Pilates inštruktor

Vzdelávaniu v oblasti sebarozvoja a práci na sebe sa venuje viac ako 10 rokov. Pochopenie, že telo a psyché sú úzko prepojené ju viedlo k štúdiu techník, ktoré pracujú a kultivujú obe. Je akreditovanou terapeutkou metódy CESTA, inštruktorkou Pilates, venuje sa komplexnej čínskej filozofii TAO vrámci systému „Universal Healing Tao (Mantak Chia)“ a kreatívnemu terapeutickému tancu.

„Na svoju cestu práce na sebe som sa „vydala“, ako inak, v momente keď som sa ocitla na svojom „dne“. Postupne som si prešla rôznymi kurzami, seminármi, workshopmi, práce so šamanmi, išla som viac a viac do svojho vnútra, objavovala zákutia v sebe samej. Menila som sa, chovala som sa inak a odrážalo sa to aj v mojom okolí, v ľuďoch, ktorí mi prišli do života, alebo z neho odišli a v situáciách, ktoré som priťahovala. Terapia CESTA mi pri tejto práci veľmi pomohla, efektívne ukázala a liečila a zároveň ma priviedla k myšlienke sprostredkovať ju aj iným ľuďom, ktorí rovnako ako ja chcú so svojim životom niečo urobiť. Ak cítite volanie, bude mi cťou Vás na tejto ceste sprevádzať.“

Certifikáty:

  • Akreditovaná terapeutka metódy CESTA
  • Asociovaná inštruktorka Universal Healing Tao (Mantak Chia)
  • Certifikovaná inštruktorka PILATES
  • Momentálne vo výcviku na inštruktora Kreatívneho Terapeutického Tanca

Čo ponúkam?

KONZULTÁCIE

Prostredníctvom rozhovoru odhalíme nezdravé vzorce správania, zažité presvedčenia a masky, ktoré Vás “chránia“, ale zároveň sú kontraproduktívne. Vďaka pochopeniu seba samého, uvedomeniu a precíteniu sa budete postupne zbavovať toho čo Vám bráni žiť život v prijatí a slobode.

Dĺžka trvania: 45 min.
35€ = 1x Konzultácia / 160€ = 5x Konzultácia (ušetríte 15€) / 280€ = 10x Konzultácia (ušetríte 70€)

KONZULTÁCIE - TERAPIA CESTA

Terapia CESTA je efektívny spôsob ako sa zbaviť svojich blokov a obmedzení, ktoré nám bránia žiť život v slobode a autenticite. Vďaka terapii si veľa uvedomíte, precítite sa a spojíte sa so svojim vnútrom, budete cítiť výraznú zmenu a „spoznáte“ svoje masky a nefunkčné nastavenia, ktoré nám bránia byť tým kým naozaj vo svojej podstate sme. Je to krásny a oslobodzujúci proces. Zároveň získate praktický a efektívny nástroj, s ktorými môžete pracovať samy, bez pomoci terapeuta, a ktorý Vám pomôže prejsť náročnejšími chvíľami každodenného života. Počet absolvovaných terapií nie je definovaný, záleží len na Vašom pocite a potrebe, či budú terapie v pravidelných intervaloch, náhodne podľa potreby alebo Vám bude stačiť jedno sedenie.

Dĺžka trvania: 2 hod.
85€ = 1x Terapia / 225€ = 3x Terapia (ušetríte 30€) / 360€ = 5x Terapia (ušetríte 65€)

Možnosti:
√ SKYPE  / TELEFÓN
√ SLOVENSKÝ / ANGLICKÝ JAZYK

PILATES – INDIVIDUÁLNE / FIREMNÉ / SKUPINOVÉ HODINY

INDIVIDUÁLNE: v prípade záujmu je možné dohodnúť hodiny, kde sa naučíme pricípy Pilates, ako správne dýchať a najmä držanie tela pre prevední jednotlivých cvikov.

FIREMNÉ: máte v práci kolektív, ktorý by rád cvičil Pilates? Žiadny problém, stačí stanoviť termín kedy vám to vyhovuje a môžeme začať 😊

SKUPINOVÉ: ste skupinka minimálne 5tich osôb? Radi by ste mali čas hodín, ktorý vám vyhovuje? Vieme si dohodnúť podmienky, ktoré vám vyhovujú a nemusíte sa tak prispôsobovať bežných komernčým časom.