Jana Bernáth

Masáž je mojou profesiou už viac ako 28 rokov. Rozhodla som sa zdieľať všetko, čo viem, a vďaka čomu je moja masáž najlepšia.
Mojou snahou je vniesť do tejto profesie kvalitu a kultúru. Chcem, aby sa masáž stala prirodzeným spôsobom liečenia u vás doma. Nebojte sa začať masírovať svoju rodinu. Ak to neurobíte, spôsobíte väčšiu škodu.

Chceli by ste uvoľniť napätie, nabrať viac energie a odstrániť bolesť?
Mám pre vás oveľa viac.

Masáže Bratislava

Dostanete skvelú masáž, pravdepodobne najlepšiu, akú ste kedy zažili, a zároveň jednoduché liečebné riešenia. Pri mojej masáži dostanete odpovede priamo od tela, ako a čo treba zmeniť, aby to nebolelo. Vytvorila som jedinečný program masážnej terapie a meditácie v jednom. Počas celej kúry sa telo začne oveľa rýchlejšie hojiť. Vaša myseľ bude ako v meditácii. V pokoji získate kontakt so svojím telom a počas terapie budete sledovať liečebný a relaxačný proces. V tejto masážnej terapii vytvoríme jeden tím.

Benefity mojej masáže?

  • Svaly dostávajú impulzy na natiahnutie a regeneráciu
  • To umožní kĺbu väčší rozsah pohybu bez obmedzenia a bolesti
  • Vaše telo sa dostane do rovnováhy
  • Vo vašom tele bude prúdiť liečivá energia
  • Na masáž vyberám kvalitné esenciálne oleje = Aromaterapia robí z masáže nezabudnuteľný voňavý zážitok a umocňuje liečivý účinok

Ako moja masáž prebieha?

Počas masáže sa vám prehĺbi dýchanie. Myseľ sa počas prvých minút upokojí. Vaša pozornosť bude vždy tam, kde budú pracovať moje ruky. S vašou pozornosťou tam bude prúdiť energia. Počas celej masáže budete priamo v procese hojenia. Ako sa budete cítiť po masáži? Čo sa zlepší? Čo môžete očakávať? Všetko, čo ste držali v napätí, sa uvoľní. Mobilita sa výrazne zlepší. Zbavíte sa starostí a bolesť ustúpi. Je tam pocit radosti a pokoja. Otvorením energetických centier získate viac energie a tým aj viac sily a motivácie pokračovať v krokoch na zlepšenie zdravia. Zažijete ľahkosť svojho bytia.

Vyberte si termín masáže a zažite zmenu ihneď.

Rezervujte si 30 minút na masáže navyše a ja vám ukážem a naučím vás pár hmatov pre vašu vlastnú masáž. Stačí pár minút vlastnej masáže, aby ste sa každý deň cítili dobre. Môžete sa k nám pridať na kurzy Zdravého cvičenia alebo Meditácie a liečenia. Mám aj Masérsky kurz pre všetkých, naučíte sa robiť skvelú masáž pre svojich blízkych aj seba.