Minulé udalosti

SK | EN


Dlhovekosť podľa Tao + Umenie vedomého bytia

Na tomoto workshope sa budeme venovať Universal Healing Tao – Starovekému liečebnému Taoismu v Číne. Majstra Mantaka Chia bude zastupovať certifikováný a veľmi skúsený zástupca Kinley Gyeltshen (Marek Rattaj). Budeme sa učit umeniu ako čistiť a posilniť svoje telo a udržovať ho mladé, zdravé a takmer nestarnúce.”
V druhej polovici na to plynule nadviažeme program Umenie Vedomého Bytia, ktorý techniky z prvej časti dňa ešte viac prehĺbi a ukotví.

Inštruktor: Marek Rattaj

Termín: 26. 10. 2019 (Sobota), 9:00 – 19:00 hod.

VIAC INFO

Goulding Process – SleepTalk®

Ako vysvetliť vysvetliť SleepTalk® jednoducho a rýchlo? Ako predstavenie vo výťahu, ktoré má byť rýchle a bez námahy. Tu je pár slov o tom, ako to praktizujeme s našimi priateľmi:

„Poznáš niekoho komu sa deti vymykajú spod kontroly?“
SleepTalk® je proces, nie terapia, a pomáha rodičom dostať všetko pod kontrolu. SleepTalk® je proces, ktorý je zabudovaný do večernej rutiny rodín s deťmi. Učíme rodičov objaviť SleepTalk® ako metódu na zlepšenie spánku u detí, budovanie dobrých návykov a lepšieho prístupu.“

Certifikovaný inštruktor: Lubosh Hanuska

Termín: 22. 9. 2019 (Nedeľa), 15:00 – 17:00 hod.

VIAC INFO

Kurz Access Consciousness „The Foundation“®

Kurz Access Consciousness „The Foundation“ (Základy), vám umožní zmeniť čokoľvek a všetko, čo si v živote želáte zmeniť. Vytvorí „základy“ neobmedzených možností, aby ste si dokázali vytvárať život presne tak, ako ste si ho vždy predstavovali.

Certifikovaná Access Consciousness facilitátorka: Rachael O’Brien

Termín: 23. – 26. 8. 2019 (Piatok – Pondelok), 9:00 – 17:00 hod.

Kurz je v angličtine, s odborným slovenským prekladom.

VIAC INFO

Letné tábory Brighter Minds 2019

Hľadáte skvelý spôsob, ako zaujať svoje deti a udržať ich aktívne počas leta aj v čase, keď ste v práci? Brighter Minds ponúka anglické bilingválne denné tábory v mesiaci júl a august.

Certifikovaná trénerka programu Brighter Minds: Terézia Makovcová

Termíny:  8:00 – 16:30 hod.

  • 12. – 16.8.
  • 19. – 23.8.
VIAC INFO

Archív 2018

Archív 2017