Heartfulnessvedená meditácia a relaxácia

SK | EN

Heartfulness Institute je globálna nezisková organizácia s tisíckami dobrovoľných trénerov, ktorí slúžia viac ako miliónu meditujúcich vo viac ako 130 krajinách. Relaxačné a meditačné techniky Heartfulness sú účinné pri znižovaní stresu a úzkosti, zlepšovaní spánku, zlepšovaní emočnej inteligencie a pri skúmaní výšok a hĺbok ľudského vedomia. Našim poslaním je podporovať sebarozvoj, zvládanie stresu a vývoj vedomia prostredníctvom životného štýlu zameraného na srdce.


Prečo meditovať technikami na myseľ/ srdce?

Heartfulness Inštitút sa zaoberal účinkami meditácie založenej na srdci na vyhorenie a stres počas 12 týždňov v zdravotníctve. Účastníci zažili:

  •  výrazné zníženie vyhorenia
  • výrazné zvýšenie radosti, pokoja, harmónie, tolerancie, dôvery, kvality spánku a ďalších pozitívnych atribútov
  • výrazné zníženie hnevu, stresu, úzkosti, cynizmu, strachu a ďalších negatívnych atribútov

 

Skúsení odborníci z Heartfulness inštitútu organizujú pravideľné hodiny relaxácie a meditácie. Prostredníctvom týchto hodín sa účastníci rýchlo učia ako znižovať stres, upokojiť si myseľ a zlepšiť sústredenosť.

Čas: Streda & Nedeľa 18:00 – 19:00

Adresa: Brighter Life Center
Hurbanovo námestie 5, 811 03 Bratislava
(vedľa Pizza bistra)

Kontakt: +421 948 944 784 alebo info@brighterlife.sk
Jazyk: Slovenký & anglický


Heartfulness  nemá žiadne náboženské zameranie ani sklony k náboženstvu a je jednoduchou praxou, ktorá môže byť integrovaná do moderného života. Heartfulness môže praktizovať každý nad 15 rokov.

http://heartfulness.org/
https://www.heartfulnessinstitute.org/