Access Bars® a Access Energetický Facelift™

Certifikovaní praktici našich kurzov.

Access Bars®

Access Bars® je jemná technika dotyku, ktorá uvoľňuje myseľ a telo. Barsy sú 32 bodov na hlave, v ktorých sú uskladnené všetky naše myšlienky, emócie a postoje, ktoré boli pre nás v rozličných etapách života dôležité. Keď spustíme proces “Barsov”, je to ako keby sme na počítači zatlačili klávesu „delete“ (vymazať).

Energetický Facelift™

Jemný upokojujúci dotyk pôsobiaci na vašu tvár a krk, pracuje s bunkami vášho tela, obnovuje, oživuje a omladzuje celé telo.
Obnovuje prirodzený tok energie v tele i okolo neho a umožňuje telu reštrukturalizovať sa a uzdravovať.
Bez operácie, injekcí, peelingu a iných procedúr.

Access Bars® praktici

BRATISLAVSKÝ KRAJ

Radek Malovaný

Access Bars praktik
S metodou Access Bars se setkal v roce 2018 v Anglii a změnilo mu to život natolik, že se rozhodl to předávat dále.

Lenka Sihelská

Accesss Bars praktik
Keďže už mám masérsky kurz, kurz Access Bars mi prišiel ako vhodná alternatíva, pretože som toho názoru, že človek nikdy nevie, čo sa mu kedy zíde :). Okrem iného mi telesné procesy prinášajú možnosť spoznať nových ľudí, motiváciu do života, relax, oddych, zbavenie sa vecí, ktoré mi už neslúžia bez toho, aby to niekoho vyčerpalo, a popri tom využiť svoju citlivosť a empatiu. Chcete sa zbaviťchcete sa zbaviť vasej opicej mysle (monkey mind)? Kontaktujte ma:

Vierka Orságová

Access Bars praktik
Volám sa Vierka Orságová. Pôsobím v Rovinke. Zo všetkých mojich terapií je pre mňa Top Access Bars, Access Facelift. Technika Access Bars mi zmenila život a preto rada pomáham aj iným ľuďom, ktorí si vyberú cestu k pokojnejšiemu, harmonickému životu bez strachov, negatívnych emócií, blokov a hlavne žiť s ľahkosťou.

Zuzana Otrubová

Access Bars Praktik
Moje meno je Zuzana Otrubová som certifikovaný praktik /terapeut/ Access BARS tejto skvelej techniky, kde zmyslom ACCESSU je vytvoriť svet s väčšími a lepšími možnosťami, aby sa darilo celému ľudstvu. Robím sedenia a terapie s klientmi ako CESTU, ktorá vytvára priestor byť samým sebou s ľahkosťou a radosťou. Robím zároveň terapie s tibetskými miskami.

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ

Lenka Sihelská

Accesss Bars praktik
Keďže už mám masérsky kurz, kurz Access bars mi prišiel ako vhodná alternatíva, pretože som toho názoru, že človek nikdy nevie, čo sa mu kedy zíde :). Okrem iného mi telesné procesy prinášajú možnosť spoznať nových ľudí, motiváciu do života, relax, oddych, zbavenie sa vecí, ktoré mi už neslúžia bez toho, aby to niekoho vyčerpalo, a popri tom využiť svoju citlivosť a empatiu. Chcete sa zbaviťchcete sa zbaviť vasej opicej mysle (monkey mind)? Kontaktujte ma:

Eva Mrázová

Access Bars praktik
Access bars ma zaujal preto, že som hľadala odpovede na rôzne otázky, prečo sa mi opakujú stále rovnaké situácie, prečo sa motám v začarovanom kruhu, z ktorého sa neviem dostať, napriek tomu, že som skúšala rôzne metódy. Access bars ma nasmeroval tým správnym smerom, ako si tvoriť svoju vysnívanú realitu v ľahkosti. Som vdačná za všetky zmeny, ktoré sa začali v mojom živote diať.

Mária Žiaková

Access Bars praktik
Volám sa Marika, Moje záujmy a záľuby sú : Rodina, môj psík Falco, príroda, knihy s témou o rozvoji osobnosti, motivačná literatúra, meditácia... Presvedčenie, že telo a psychika sú prepojené, a každá choroba či symptóm je o tom ako myslíme a žijeme svoj život. Ale s Acces Bars terapiou sa to dá zmeniť. Presvedčila som sa sama, a to že si môžme pomôcť dosiahnuť zdravého a šťastného života vo všetkých oblastiach. Mojou víziou a cieľom je, aby medzi nami bolo viac spokojných, šťastných, vyrovnaných ľudí. P. S: Toto je to čo má napĺňa ❤️🌈🌞

TRNAVSKÝ KRAJ

NITRIANSKY KRAJ

TRENČIANSKY KRAJ

ŽILINSKÝ KRAJ

PREŠOVSKÝ KRAJ

KOŠICKÝ KRAJ