Workshopy

SK | EN


Brighter Minds (pre deti)

VÝNIMOČNÝ ZAČIATOK PRE VAŠE DIEŤA

Kurz, ktorého cieľom je uviesť deti do neustále sa meniaceho sveta so sebadôverou, odolnosťou a pružnosťou reagovať na zmeny. Otvára možnosti a pripravuje na život osvojením si jedinečných zručností.

Certifikovaná trénerka programu Brighter Minds: Terézia Makovcová

Príjmame deti do programu Brighter Minds

Už čoskoro: HALLOWEENSKY PRÁZDNINOVÝ TÁBOR! 🎃👻💚

VIAC INFO

Kurz Access Bars® - pravidelný kurz

Brighter Life Center je licenčné centrum, ktoré ponúka pravidelné certifikačné kurzy techniky „Access Bars®“. Obvykle raz za mesiac, počas víkendu a kurz trvá 8 hodín ( 9:30 – 18.30 ).
Na kurze dostanete podrobný manuál, ktorým si počas dňa prejdeme. Naučíte sa nájsť všetkých 32 bodov na hlave a správne kladenie rúk ako aj ďalších techník „Access Consciousness“.

Access Bars je základná technika Access Consciousness®. Acces Consciousness je séria metód a procesov, ktoré menia život a ktoré, umožňujú vytvárať život taký, aký sme si ho vždy predstavovali.

Certifikovaná Access Bars® facilitátorka: Terézia Makovcová

Najbližší termín: SOBOTA 26. 10. 2019, 9:30 – 18:30 hod.

VIAC INFO

Tréning improvizácie - pravidelný kurz

Kurz divadelnej improvizácie rozvíja formou praktických divadelných cvičení mäkké zručnosti. Prostredníctvom sérií hier v priateľskom a podporujúcom prostredí, umožňuje účastníkom uvoľniť sa a zábavnou formou rozvíjať svoje schopnosti.

Inštruktor: Tomáš Zúbrik

Termín: 2. 10. – 27. 11. 2019 (Každá STREDA), 18:00 – 20:00 hod.

VIAC INFO

Dlhovekosť podľa Tao + Umenie vedomého bytia

Na tomoto workshope sa budeme venovať Universal Healing Tao – Starovekému liečebnému Taoismu v Číne. Majstra Mantaka Chia bude zastupovať certifikováný a veľmi skúsený zástupca Kinley Gyeltshen (Marek Rattaj). Budeme sa učit umeniu ako čistiť a posilniť svoje telo a udržovať ho mladé, zdravé a takmer nestarnúce.“
V druhej polovici na to plynule nadviažeme program Umenie Vedomého Bytia, ktorý techniky z prvej časti dňa ešte viac prehĺbi a ukotví.

Inštruktor: Marek Rattaj

Termín: 26. 10. 2019 (Sobota), 9:00 – 19:00 hod.

VIAC INFO

Seminár Heartfulness v novembri 2019

Kde: Brighter Life Center, Hurbanovo námestie 5, Bratislava

Termín: 30. 11. – 1. 12. 2019 (Sobota – Nedeľa)

Prvá meditácia bude už v piatok 29. novembra o 18:30 večer. Končiť budeme tiež meditáciou u nás v centre v nedeľu 1. januára o 18:00 večer.

Registrujte sa a pošleme vám bližšie informácie o ubytovaní a doprave v Bratislave!

VIAC INFO

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.