Workshopy

SK | EN


Brighter Minds (pre deti)

VÝNIMOČNÝ ZAČIATOK PRE VAŠE DIEŤA

Kurz, ktorého cieľom je uviesť deti do neustále sa meniaceho sveta so sebadôverou, odolnosťou a pružnosťou reagovať na zmeny. Otvára možnosti a pripravuje na život osvojením si jedinečných zručností.

VIAC INFO

Nový kurz Brighter Minds otvárame už v SOBOTU 21. 9. 2019

Pozrite tiež: LETNÉ TÁBORY 2019


Kurz Access Bars®

Brighter Life Center je licenčné centrum, ktoré ponúka pravidelné certifikačné kurzy techniky „Access Bars®“. Obvykle raz za mesiac, počas víkendu a kurz trvá 8 hodín ( 9:30 – 18.30 ).
Na kurze dostanete podrobný manuál, ktorým si počas dňa prejdeme. Naučíte sa nájsť všetkých 32 bodov na hlave a správne kladenie rúk ako aj ďalších techník „Access Consciousness“.

Access Bars je základná technika Access Consciousness®. Acces Consciousness je séria metód a procesov, ktoré menia život a ktoré, umožňujú vytvárať život taký, aký sme si ho vždy predstavovali.

Certifikovaná Access Bars® facilitátorka: Terézia Makovcová

Najbližší termín: NEDEĽA 22. 9. 2019, 09:30 – 18:30 hod.

VIAC INFO

Goulding Process – SleepTalk®

Ako vysvetliť vysvetliť SleepTalk® jednoducho a rýchlo? Ako predstavenie vo výťahu, ktoré má byť rýchle a bez námahy. Tu je pár slov o tom, ako to praktizujeme s našimi priateľmi:

„Poznáš niekoho komu sa deti vymykajú spod kontroly?“
SleepTalk® je proces, nie terapia, a pomáha rodičom dostať všetko pod kontrolu. SleepTalk® je proces, ktorý je zabudovaný do večernej rutiny rodín s deťmi. Učíme rodičov objaviť SleepTalk® ako metódu na zlepšenie spánku u detí, budovanie dobrých návykov a lepšieho prístupu.“

Certifikovaný inštruktor: Lubosh Hanuska

Termín: 22. 9. 2019 (Nedeľa), 15:00 – 17:00 hod.

VIAC INFO

Tréning improvizácie - pravidelný kurz

Kurz divadelnej improvizácie rozvíja formou praktických divadelných cvičení mäkké zručnosti. Prostredníctvom sérií hier v priateľskom a podporujúcom prostredí, umožňuje účastníkom uvoľniť sa a zábavnou formou rozvíjať svoje schopnosti.

Inštruktor: Tomáš Zúbrik

Termín: 2. 10. – 27. 11. 2019 (Každá STREDA), 18:00 – 20:00 hod.

VIAC INFO

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov.