Yoga Schedule & Book

Massage Schedule & Book

Na prenájom

                                                                              Ceny prenájmu začínajú od 7 €!
Ponúkame na prenájom 3 priestranné miestnosti v krásnom prostredí Brighter Life Center, v srdci Bratislavy. Vítame všetkých, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho snaženia, majú dobrú obchodnú etiku. Súčasťou ponúkaných služieb sú vzdelávacie tréningy, workshopy pre rozvoj osobnosti, osobné konzultácie, joga a iné. Priestory sa dajú využívať na rôzne druhy aktivít, veľkosti miestností sú 39 m² , 26 m² a 20 m². Centrum ponúka tiež joga podložky, deky, stôl, stoličky, TV, projektor, flipchart a sprchovacie priestory.
Kontakt +421 948 944 784, www.brighterlife.sk, info@brighterlife.sk

To Rent

Space is available for rent at affordable prices!

3 separate rooms are available for workshops, classes, massage & private sessions (counseling, healing, treatment, therapy). We have a nice welcome area, kitchen, 2 toilets & a shower. We also provide chairs, yoga mats, blankets, massage table, tv screen, projector, desk, flipchart at no additional charge!
Please contact us at +421 948 944 784 or info@brighterlife.sk for more details.

Price: 1 class (60mins) – 6€  / 10 classes – 50€  (5€ per class)

Package can be used as long as you want, share it with another person, for any class. No registration is needed for any of the classes. Private classes are available upon request.
Members get a 20% – 30% discount on our workshops!!
How to become a Member?
It’s easy… NO membership fee involved. If you have purchased just one time any of our activities, you’re eligible to be a member of Brighter Life Center!
– Classes (Dance, Karate-Self Defence, Yoga)
– Products (Organic Essentail Oils)
– Services (Access Consciousness Healing, Massage)
– Workshops

Cena: 1 hodina (60mins) – 6 € / balíček 10 – 50 € (5 € za hodinu)

Balíček hodín môžete využívať tak dlho ako to vyhovuje Vám, zdieľať ho s ďalšou osobou a v ktorejkoľvek triede. Registrácia nie je potrebná. Súkromné ​​hodiny jogy sú k dispozícii na vyžiadanie.

Členovia získavajú 20% – 30% zľavu na naše workshopy!
Ako sa stať členom?
Je to jednoduché … Nie je potrebný žiadny členský poplatok, stačí aby ste si zakúpili len jednu z našich aktivít uvedených nižšie a máte nárok byť členom Brighter Life Centra!
– pravidelné hodiny (tanec, karate-sebeobrana, joga)
– produkty (organické esenciálne oleje)
– služby (Access Consciousness, masáže)
– workshopy