The Access Consciousness

V dnešnej dobe zmien, rýchleho životného štýlu a nekonečných možností, nám boli dané prostriedky a nástroje vo forme procesov, umožňujúcich žiť náš život ľahšie, pokojnejšie a vedomejšie. Jeden z nástrojov, ktorý nám môže k tomu pomôcť, je práve technika Access Bars®.

Access Bars® pomohol ľudom zmeniť mnoho aspektov ich života. Ľudia hlásia posilnené zdravie, lepší spánok, lepšie vzťahy, úľavu od úzkosti, menej stresu a viac.

ČO JE ACCESS BARS?
Access Bars® je jemná technika dotyku, ktorá uvoľňuje myseľ a telo.
Technika 32 bodov na tele uvoľní všetky bloky, ktoré nám bránia žiť náš život tak, ako sme si ho vždy predstavovali. Vesmír je nekonečne bohatý; my si ale vytvárame prekážky a blokujeme tú veľkoleposť, krásu a kúzlo toho, čo máme k dispozícii. Access Body odstraňujú tieto zábrany.

AKO TO POMôŽE?
Access Bars® pomohol tisícom ľudí zmeniť ich životy z viacerých hľadísk, vrátane problémov so spánkom, zdravím a váhou, peňažných problémov, vzťahov, úzkosti, stresu. Predstavte si, že by sme vedeli poznať samých seba, nielen na základe toho, čo sa nám páči alebo nepáči, či na základe toho čo je s nami „správne“ a „nesprávne“?

V akých oblastiach nám môže táto technika pomôcť?
– podpora imunitného systému
– odstránenie prevzatých alebo vytvorených vzorcov správania
– eliminácia programov a blokov na úrovni fyzického, emocionálneho a psychického tela
– v oblasti financií, vedomej kontroly a kreativity
– vytvárenie si harmonických vzťahov
– starnutie a omladzovanie
– neposudzovanie seba alebo svojho tela
– prijať smútok a dopriať si radosť
– komunikácia

AKO TO FUNGUJE?
Dotknutím sa Access Bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja v našom tele. Rozptylom našich myšlienok, pocitov a emócií nám Access body umožňujú vnímať naše telo, vzťahy a veci okolo nás s väčšou jasnosťou a ľahkosťou. Počas prúdenia Bars-ov sa spomaľujú a naprávajú mozgové vlny, čo vedie k eliminácii vzorov nášho správania, ktoré si nesieme v sebe od detstva, alebo z minulých životov. Postupne sa stávame v súčasnom živote prítomnejší a vaša minulosť sa nepremieta do našej budúcnosti tak ako predtým. Ak necháte aktivovať svoje Bars-y, doslovne meníte pravdepodobnosť budúcich možností.

KDE MôŽEM VYKONÁVAŤ TÚTO TERAPIU?
Vo vysoko kvalitných kúpeľoch a relaxačných centrách,
Strediskách pre redukciu hmotnosti,
Výstavách zdravia,
Na obchodných udalostiach a v korporáciách,
V školách,
V tehotenských klinikách a oveľa viac…
Niečo o našich praktikoch:
Naši certifikovaní Access Bars® praktici v Brighter Life Centre ponúkajú vysoko kvalitný servis, ktorý hľadáte.

SEDENIE ACCESS BARS®
Trvanie: 90 min.
Cena: 40€ 1. sedenie, 30€ 2. sedenie, 90€ za 3 sedenia
Objednávky: +421 948 944 784 or info@brighterlife.sk
Adresa: Brighter Life Center
Hurbanovo námestie 5, 811 03 Bratislava

KURZY A CERTIFIKÁCIE
Brighter Life Center je licenčné centrum, ktoré vám ponúka pravidelné CERTIFIKAČNÉ KURZY „Access Bars®“.

VIAC INFO

KURZ ACCESS „FOUNDATION“ – 23. – 26.8. 2019

VIAC INFO

Biomimetická and Biomimetrická mimika

Biomimetická mimika je to, kde napodobňujete psychológiu a fyziológiu niekoho iného a vlastne ju uzamykáte do svojho tela, takže je s vami po celú dobu. Netušíte, že vo vašom tele je veľa vecí, ktoré je možné zmeniť pomocou dotykového procesu Biomimetická mimika.

Napodobňujete tie isté energetické cesty, ktoré vytvárajú biochemické cesty, čo vytvára štruktúru vášho tela, spôsob, akým vznikajú emócie vo vašom živote, a tiež spôsob voľby alebo žiadnej voľby. Táto intenzita vašej tvorivej kapacity neustále smeruje k napodobňovaniu, nie k vytváraniu.

Bunková pamäť

Ak máme traumu, ako napríklad, že spadneme a niečo si zlomíme, alebo ak máme v tele bolestivé miesto, alebo dokonca operáciu, môžeme sa dotknúť toho miesta, a tak ísť do bodu vytvorenia bunkovej pamäte. Bunková pamäť sa robí na odumretom tkanive. Odomkne traumu tak, že sa telo vráti do svojho prirodzeného stavu – ktorým je vyliečiť sa. Ako sa stanete viac uvedomelými a vedomými, vaše telo sa bude tiež meniť.

MTVSS

MTVSS je jeden z najdynamickejších praktických nástrojov v  Accesse. Slúži na odvrátenie takmer akéhokoľvek spôsobu nesprávneho fungovania tela. Môže mať veľký vplyv na imunitný systém, najmä ak je vykonávaný na kĺboch.  Konkrétne pri odstraňovaní traumy, osoba môže prežiť traumu, pretože jej telo odstraňuje poškodenie, ktoré mu bolo spôsobené. To môže byť celkom nepríjemné. Ak je osoba ochotná zažiť tento nepríjemný pocit, výsledky môžu byť dosť dramatické a poskytovať ľahkosť a liečenie, ktoré roky konvenčnej liečby neboli schopné poskytnúť.